بیانیه حریم خصوصی

حریم خصوصی

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی متعهد می گردد که حفظ حریم خصوصی کاربران خود را از اولویت های اصلی خود برشمرده و آن را تضمین می نماید و اطمینان می دهد هرگونه اطلاعاتی که در هنگام استفاده از پایگاه اطلاع رسانی دریافت می نماید تنها بر اساس اصول این بیانیه بکار خواهد برد. در هر حال تعهدات و مسئولیت‌های این اداره کل محدود به توانایی‌ها و امکانات آن بوده و در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از عملکرد این اداره کل نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهد داشت

برای ارتباط و انعکاس شکایت می توانید با اطلاعاتی که از بخش ارتباط مستقیم در صفحه نخست سایت بدست می آورید درخواست و یا پیشنهاد خود را ارائه نمایید.

به محض اعلام درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

تارنمای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  خراسان شمالی بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

چه اطلاعاتی را گردآوری می‌کنیم؟

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  خراسان شمالی ممکن است اطلاعات ذیل را از شما درخواست نماید:

·          نام و مشخصات شغلی

·          اطلاعات تماس از جمله آدرس و آدرس نامه الکترونیک

·          اطلاعاتی برای پشتیبانی و نحوه‌ی اطلاع‌رسانی

·          اطلاعات مرتبط با نظرسنجی از مخاطبان

با اطلاعاتی که می‌گیریم چه می‌کنیم؟

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  خراسان شمالیاز اطلاعات جمع آوری شده برای شناخت نیازها و ارائه خدمات بهتر به شما استفاده می‌کند و به طور خاص از آن در راستای اهداف ذیل استفاده می نماید:

·          ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران بالقوه

·          استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها

·          ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعات

امنیت اطلاعات

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالیمتعهد است که امنیت اطلاعات شما را تضمین نماید و برای جلوگیری از هر نوع دسترسی غیرمجاز و افشای اطلاعات شما از همه شیوه‌های لازم استفاده نماید تا امنیت اطلاعاتی را که به صورت آنلاین گردآوری شده است، محفوظ بماند.

لینک به سایت‌های دیگر

سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی به سایت‌های دیگری لینک می باشد و لذا وقتی با این لینک‌ها از سایت این اداره کل خارج می‌شوید، توجه داشته باشید که دیگر کنترلی بر سایت های لینک شده نداریم.

استفاده از کوکی ها

پایگاه اینترنتی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  استان خراسان شمالی را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی رجیستر کرده باشید، یک کوکی به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پست دریایی. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.

کنترل اطلاعات شخصی شما

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی اطلاعات شخصی کاربران خود را به هیچ وجه در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد ، مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی در این خصوص ابلاغ شود.

تغییرات دراین بیانیه

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب نظرات مشتریان و شرکت ها  به‌روزرسانی کند. اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط اداره کل   مطلع شوید.