اخبار

چهارمین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان بجنورد برگزار شد

چهارمین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان بجنورد برگزار شد
چهارمین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان بجنورد روز سه شنبه مورخ 96.10.19 در محل سالن جلسات دفتر فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد؛ هادی اعلمی معاون فرماندار بجنورد که ریاست این جلسه را به عهده داشت گفت: اجرای طرح اشتغال فراگیر در شهرستان بجنورد گام بزرگی در جهت ایجاد اشتغال و رفع بیکاری است.

دبیر کارگروه اشتغال و سرپرست مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد در ادامه جلسه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت اشتغال از ابتدای سال تاکنون در سطح شهرستان بجنورد، از دستگاههای اجرایی خواست تا نسبت به تکمیل تعهد ایجاد اشتغال باقیمانده فعال باشند.

محمد خوش آینه گفت: پیش بینی ایجاد اشتغال در سطح شهرستان بجنورد در سال جاری 4949 مورد بوده که از این تعداد 2022 شغل که گویای 41 درصد از کل تعداد می باشد ایجاد شده است که امیدواریم تا پایان سال نسبت به تحقق تعهد باقی مانده گام موثر برداریم.

وی تعداد کل مجوز های صادره مشاغل خانگی را از ابتدای سال تاکنون 194 مورد عنوان کرد که از این تعداد  163 مورد بصورت مستقل و 31 طرح در قالب پشتیبان می باشد که این امر اشتغال 287 نفر را محقق نموده است.

دبیر کارگروه اشتغال شهرستان بجنورد در ادامه به بحث توسعه فضای کسب و کار روستایی هم اشاره داشت و دستور العمل اجرای طرح های حمایت و توسعه اشتغال پایدار روستائیان و عشایر را تشریح کرد.

 

۲۱ دی ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید