اخبار

رئیس شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی مطرح کرد: افزایش 70 درصدی پرداخت تسهیلات ازدواج

رئیس شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی مطرح کرد:  افزایش 70 درصدی پرداخت تسهیلات ازدواج
مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: میزان پرداخت تسهیلات ازدواج از سوی بانک های رفاه کارگران، توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی امید در استان که زیرمجموعه شورای وزارت متبوع در خراسان شمالی هستند 70 درصد رشد داشته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ حسن نوری در سی و دومین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی خراسان شمالی اظهار داشت: طی امسال و سال گذشته 27 میلیارد و 692 میلیون تومان تسهیلات ازدواج از سوی بانک‌های رفاه کارگران، توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی امید به دو هزار و 674 نفر پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه پرداخت تسهیلات ازدواج یکی از مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی در استان بوده است،  ضمن اشاره به اینکه سال گذشته بانک‌های رفاه کارگران، توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی امید در استان طی هفت ماه هشت میلیارد و 121 میلیون تومان تسهیلات به 796 نفر پرداخت کرده بودند افزود: طی هفت ماهه امسال مبلغ تسهیلات پرداختی بانک‌های رفاه کارگران، توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی امید استان با حدود 70 درصد افزایش به 13 میلیارد و 770 میلیون تومان و تعداد افراد وام گیرنده نیز با افزایش 64 درصدی به یک هزار و 309 نفر رسیده است.

# افزایش 7 درصدی بیمه شدگان تأمین اجتماعی

نوری در بخش دیگری از سخنان خود از افزایش 7 درصدی آمار بیمه شدگان تأمین اجتماعی استان طی سال‌های 94 و 95 خبر داد.

وی گفت: طی سال 94 تعداد بیمه شدگان تأمین اجتماعی استان 104 هزار و 506 نفر بود که این آمار طی سال 95 با افزایش هفت هزار و 300 نفری به 111 هزار و 806 نفر رسید.

وی خاطرنشان کرد: تعداد مشمولان قانون کار در استان نیز طی سال 94، 76 هزار و 381 نفر بوده که به 82 هزار و 436 نفر طی سال 95 رسیده است.

۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید