اخبار

تجلیل از مدال آوران مسابقات جهانی جودو کارگران/ تقدیم مدال ها به خانواده شهدای ترور

تجلیل از مدال آوران مسابقات جهانی جودو کارگران/ تقدیم مدال ها به خانواده شهدای ترور
مدال آوران مسابقات جهانی جودو کارگران که در کشور لتونی برگزار شد، روز گذشته طی مراسمی از سوی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تقدیر و تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ روز گذشته مراسم تقدیر و تجلیل از جودوکاران کارگر خراسان شمالی که در مسابقات جهانی این رشته توانستند در وزن های منهای 91 و منهای 81 مدال های طلا و نقره را به دست بیاورند برگزار شد.

حامد رشیدی و الیاس علی اکبری دو ورزشکار نماینده خراسان شمالی در تیم ملی کشورمان بودند که توانستند در مسابقات جهانی ریگان پایتخت کشور لتونی به ترتیب مدال های طلا و نقره را بدست آورند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خر اسان شمالی در آیین تجلیل از این وزرشکاران که با حضور رئیس هیئت های ورزشی کارگران این اداره کل، جمعی از ورزشکاران و مسئولان هیئت ورزشی جودو برگزار شد گفت: جودوکاران کارگر این استان علی رغم حمایت های ناکافی، توانسته اند عناوین بسیار ارزشمندی را برای کشور و استان به دست بیاورند.

حسن نوری با بیان اینکه خوش درخشیدن این مدال آوران در نهایت سبب قهرمانی تیم ملی جودو کارگران کشورمان در مسابقات جهانی کشور لتونی شد اظهار داشت: این پنجمین دوره متوالی است که جودوکاران کارگر استان خراسان شمالی جزو قهرمانان هستند.

وی با بیان اینکه در حوزه ورزش، شرمنده این ورزشکاران که از جانشان برای بالابردن پرچم کشورمان میه می گذارند هستیم افزود: تجلیل و تقدیر از این بزرگواران کمترین کاری است که می توانیم برای آن ها انجام دهیم. تلاش می کنیم تا با پیگیری بعضی موضوعات، شرایط را برای این سرمایه های ورزشی استان هموارتر کنیم.

حامد رشیدی و الیاس علی اکبری دو افتخارآفرین استان در مسابقات جهانی جودو کارگران در این آیین درخواست فراهم شدن شرایط را برای مدال آوران و قهرمانان ورزشی داشتند تا این افراد بتوانند با خیالی آسوده تر به فکر تمرینات مستمر و ادامه روند موفقیتشان در مسابقات ملی و بین المللی را داشته باشند.

گفتنی است این دو ورزشکار در پایان به احترام حادثه تروریستی اخیر در حرم مطهر امام خمینی (ره) و ساختمان مجلس شورای اسلامی، مدال های خود را تقدیم خانواده های شهدای ترور کردند.
۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید