اخبار

فراخوان جذب سرباز امریه در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی

فراخوان جذب سرباز امریه در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی
مدیر پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی از فراخوان جذب سرباز امریه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ سعید ملایی اظهار داشت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی از مشمولان نظام وظیفه به تاریخ‌های 01/06/96 و 01/10/96 در شهرستان‌های فاروج، مانه و سملقان، گرمه، جاجرم، شیروان و اسفراین سرباز امریه می‌پذیرد.

وی درباره با شرایط و ضوابط جذب سربازان امریه گفت: مشمولان باید فارغ التحصیل در مقطع لیسانس و بالاتر در یکی از رشته‌های علوم انسانی، مدیریت، کامپیوتر و فناوری اطلاعات، دارای معدل بالای 15 برای متقاضیان دانشگاه دولتی (روزانه) و معدل بالای 16 برای متقاضیان دانشگاه آزاد اسلامی، غیرانتفاعی، شبانه دولتی، علمی و کاربردی و سایر دانشگاه‌ها باشند.

وی افزود: افراد نخبه و دارای مقالات علمی و پژوهشی در اولویت هستند. همچنین نباید نسبت سببی و نسبی با پرسنل اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی داشته باشند.

مدیر پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اظهار داشت: متقاضیان می‌توانند جهت ثبت درخواست و کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری به واحد پشتیبانی و منابع انسانی این اداره کل مراجعه نمایند.
۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۴:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید