اخبار

اعلام برنامه های اوقات فراغت جوانان جامعه کارگری استان

اعلام برنامه های اوقات فراغت جوانان جامعه کارگری استان
مدیر امور فرهنگی و اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی از اعلام برنامه های اوقات فراغت جوانان جامعه کارگری استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، علیرضا ذوقی در سومین کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان استان اظهار داشت: اوقات فراغت جوانان از موضوعات مهمی است که با توجه به در پیش رو بودن فصل تابستان از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی با بیان اینکه 9 عنوان برای اوقات فراغت جوانان جامعه کارگری استان در نظر گرفته شده است افزود: برنامه هایی با محوریت برنامه های فرهنگی، هنری، ورزشی، مطالعات پژوهشی، تقویت کتاب خانه ها، اردوهای سیاحتی زیارتی، علمی، گردشگری، مهارت های آموزشی فنی و حرفه ای، مهارت های زندگی، آسیب های اجتماعی و همچنین نشست با نمایندگان این قشر و شناسایی مبتکران جوان از برنامه های در نظر گرفته شده برای این مدت است.

محمد عوض پور سرپرست امور فرهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز گفت: علاوه بر برنامه های پیش بینی شده جهت غنی سازی اوقات فراغت، تخفیفات ویژه برای شرکت جامعه کار و تولید در برنامه ها در نظر گرفته شده است.

وی افزود: همچنین در این راستا، جامعه کارگری، فرزندان و خانواده های این افراد در استان می توانند با تخفیف ویژه از مجموعه های فرهنگی ورزشی استفاده کنند.
۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید