اخبار

توزیع نخستین سبد حمایت غذایی از پایان هفته جاری در استان

توزیع نخستین سبد حمایت غذایی از پایان هفته جاری در استان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی از توزیع نخستین سبد حمایت غذایی از پنجشنبه هفته جاری در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، حسن نوری در این باره گفت: این نخستین مرحله از طرح حمایت غذایی است که مشمولان می توانند پس از شارژ ریالی کارت ها از تاریخ 11 خرداد ماه از آن استفاده کنند.

وی مشمولان این طرح را افراد تحت پوششی که از جانب  کمیته امداد امام (ره) و بهزیستی معرفی شده اند دانست و افزود: این افراد می توانند برای بهره مندی از سهمیه خود به فروشگاه های اسکاد، فرهنگیان، امکان، اتکا، رفاه، سپه، تعاونی های مصرف محلی، شهروند، تعاون روستایی و سایر فروشگاه های معرفی شده از سوی این اداره کل مراجعه کنند.

نوری درباره میزان ریالی سهمیه تعلق گرفته به مشمولان این طرح گفت: برای خانوارهای یک نفره 30 هزار تومان، دونفره 60 هزار تومان و خانوارهای 3 نفره و بیشتر 10 هزار تومان به ازای هر نفر به دو نفر اول تا سقف 120 هزار تومان افزوده می شود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: کنترل اطلاعات مشمولان این طرح صرفا توسط دستگاه های حمایتی کمیته امداد، بهزیستی و ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سامانه طرح به نشانی http://foodss.mcls.gov.ir  انجام می پذیرد و از ارجاع حضوری و تلفنی مشمولان خودداری شود.
۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید