اخبار

مدیر کل در نشست صمیمی با کارکنان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان حضور حماسه ای 29 اردیبهشت را تبریک گفت

مدیر کل در نشست صمیمی با کارکنان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان  حضور حماسه ای 29 اردیبهشت را  تبریک گفت
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی در نشست صمیمی با کارکنان ستادی ، حضور پرشور و حماسه 29 اردیبهشت را به مردم و کارکنان این اداره کل تبریک گفت .

به گزارش اداره کل روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی  خراسان شمالی، حسن نوری در نشست صمیمی با کارکنان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی ،  ضمن تبریک و تهنیت برای انتخاب دوباره دکتر حسن روحانی وحضور حماسه ای مردم در انتخابات 29 اردیبهشت  اظهار داشت: این پیروزی متعلق به همه مردم ایران است و  باتوجه به اینکه  انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا با تمام موضوعات مربوط به آن به اتمام رسیده است و  حال باید با هر سلیقه سیاسی به رئیس جمهور منتخب مردم احترام گذاشته و در پیشبرد اهداف دولت و در مسیر ارتقاء کشور گام برداشته و از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

نوری با اشاره به وجود اختلاف نگاه و سلیقه های سیاسی متفاوت در جامعه که بیشتر در موسم انتخابات نمود پیدا می کند، تأکید کرد: انتخابات باید مظهر وحدت باشد و از امروز باید با کنارگذاشتن اختلافات برای 4 سال آینده درکنار هم گام برداریم و در مسیر تحقق اهداف شعار سال پیش برویم.

نوری گفت : رای  اکثریت مردم کشور به دولت تدبیر و امید در واقع رای به رفع تحریمات، گسترش عدالت خواهی و اعتدال در جامعه است.

وی افزود: همچنین  به عنوان یک مدیر اجرایی که شاهد زحمات دولت تدبیر و امید بودیم  معتقدم دولت با تمام مشکلات قدم های اساسی برداشته است  که امیدوارم منتج به کار اساسی شود  و کار اساسی هم زمان می خواهد.

نوری بیان داشت: عملکرد ما بر اساس تنظیم برنامه های دولت باید به گونه ای باشد که شعار به درستی در جامعه پیاده شود و  منبعد با هر نگاهی بایستی خدمات مطلوبی را به ارباب رجوع داشته باشیم .

 

 

 

۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید