اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: حامی تمام قد کارآفرینان استان هستیم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: حامی تمام قد کارآفرینان استان هستیم
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سراسر استان به صورت تمام قد از کارآفرینان و مقوله کارآفرینی در خراسان شمالی حمایت می کند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، حسن نوری در جلسه کمک به تعاونی های استان در راستای اخذ استانداردها اظهار داشت: تفکر کارآفرینان نباید کوتاه مدت باشد، بلکه باید با اراده قوی، تفکری بلند مدت داشته و به نیت خدمت به مردم و توانمند کردن آن ها باشد.
وی کارآفرینی را به معنای عشق، ایثار و خدمت به مردم دانست و افزود: باید تلاش شود تا دوره های کارآفرینی بیشتری در سطح استان به ویژه مناطق روستایی برگزار شود تا ظرفیت ها و پتانسیل های مردم در تمامی مناطق شکوفا شود.
نوری در بخش دیگری از سخنان خود بر توجه ویژه به بخش پوشاک در استان اشاره کرد و گفت: امسال سال پوشاک است و باید در استان توجه ویژه ای به این بخش شود.
وی اظهار داشت: در کنار حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران استانی قصد داریم برندهای مطرح کشوری در حوزه پوشاک را به استان آورده و از ظرفیت آن ها برای افزایش تولید و اشتغال در خراسان شمالی بهره ببریم.
گفتنی است در پایان این جلسه گواهی ISO9001 به تعدادی از این تعاونی های تولیدی استان اعطا شد.