اخبار

حضور مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در مراسم روز درختکاری

حضور مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در مراسم روز درختکاری
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی ، استاندار خراسان شمالی به همراه مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و شماری از مدیران استانی در مراسم روز درختکاری شرکت کردند .


استاندار خراسان شمالی به همراه مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و شماری از مدیران استانی در مراسم روز درختکاری شرکت کردند .

محمدرضا صالحی که توجه به طبیعت و درختکاری و به ویژه آبخیزداری را جزو اولویت های استان برشمرد، ابراز امیدواری کرد درختانی که امروز کاشته می شود، تضمین کننده زندگی آتی فرزندان این مرز و بوم باشد. وی هم چنین معرفی خراسان شمالی به عنوان استان نمونه در طرح جنگل کاری مشارکتی و انتخاب جنگل بان نمونه از این استان را مایه خرسندی دانست.
وی واقع شدن کشور و استان در اقلیم نیمه خشک را یادآور شد و تصرح کرد: باید ضمن کمک به حفظ وضع موجود، مساحت عرصه های طبیعی و درختکاری توسعه یابد.
در این آیین که در محل احداث کوهستان پارک 44 هکتاری شهر بجنورد برگزار شد، کارت عضویت افتخاری همیار طبیعت به محمدرضا صالحی استاندار اهدا شد.
خراسان شمالی افزون بر 2 میلیون و 33 هزار هکتار عرصه های طبیعی اعم از جنگل، مرتع و بیابان دارد که 72 درصد مساحت این استان را شامل می شود. پانزدهم تا بیست و یکم اسفند، هفته منابع طبیعی نام گرفته است.

۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید