اخبار

برگزاری همایش جوان ، تعاون و کارآفرینی در شهرستان مانه و سملقان

برگزاری همایش جوان ، تعاون و کارآفرینی در شهرستان مانه و سملقان
نخستین همایش جوان ، تعاون و کارآفرینی شهرستان مانه و سملقان با همکاری اداره تعاون این شهرستان و بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان برگزار گردید...

فرماندار شهرستان مانه و سملقان در این مراسم با بیان اینکه این گونه جلسات به منظور کاهش بیکاری در جامعه اثر مطلوبی خواهد داشت افزود: شهرستان مانه و سملقان دارای استعدادهای بالقوه ای به خصوص در بخش کشاورزی می باشد که با اعمال مدیریت صحیح می توان از این قابلیت به نحو مطلوبی بهره برد . سید محمدرضا هاشمی ادامه داد: فرمانداری مانه و سملقان اقدامات لازم را جهت جذب سرمایه گذاران در این شهرستان به عمل آورده و انتظار می رود با جذب این سرمایه گذاران و احداث پروژه های مختلف صنعتی و کشاورزی و صنایع وابسته شاهد کاهش مشکل بیکاری در این شهرستان باشیم. رئیس اداره تعاون این شهرستان نیز با اعلام اینکه 197 شرکت تعاونی در شهرستان تشکیل شده است ادامه داد: تعاونیهای صادراتی این شهرستان در سال 88 بیش از 520 دلار کالا صادر نموده اند. ذوالفقاری افزود: تعاونیهای خوبی در این شهرستان تشکیل شده اند که با حمایت بیشتر از این تعاونیها شاهد رونق این بخش از اقتصاد شهرستان خواهیم بود.  
لازم به ذکر است در این همایش بیش از 70 نفر از فارغ التحصیلان و کارجویان شهرستان شرکت داشتند که در پایان جلسه به سؤالات ایشان پاسخ داده شد .
 

۳۱ اَمرداد ۱۳۸۹ ۱۷:۰۵
تعاون خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید