اخبار

برگزاری جلسه هماهنگی دومین رویداد استارتاپ ویکند (اردوی کارآفرینی ) استان خراسان شمالی

برگزاری جلسه هماهنگی دومین رویداد استارتاپ ویکند (اردوی کارآفرینی ) استان خراسان شمالی
جلسه هماهنگی برگزاری دومین رویداد استارتاپ ویکند (اردوی کارآفرینی ) استان،با حضور رابطین دانشگاهها ، دستگاههای اجرایی مرتبط و شرکت های خدمات رسان استان در محل اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی برگزار گردید .

در ابتدا جناب آقای نوری مدیر کل محترم تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن خوش آمد گویی و تبریک به مناسبت  فرا رسیدن ماه رجب و میلاد حضرت علی (ع) ، با تأکید بر اهمیت موضوع کارآفرینی ، تحقق و تقویت اراده جوانان و فارغ التحصیلان را در گرو نهادینه نمودن فرهنگ کارآفرینی دانستند . ایشان در ادامه با اشاره به جمعیت بیش از 11 هزار نفری فارغ التحصیلان و دانشجویان و عدم آمادگی این افراد جهت ورود به بازار کار و اشتغال ، بر اهمیت و ضرورت آشنا نمودن جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با مباحث کارآفرینی و نهادینه نمودن فرهنگ کارآفرینی در جامعه تأکید و خواستار همکاری همه جانبه اعضای حاضر در جلسه جهت ایجاد گفتمان کارآفرینی و آماده سازی بستر های مناسب جهت ورود جوانان به حوزه کسب و کار شدند . در ادامه نجفی مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گزارشی در خصوص برگزاری اولین رویداد برگزار شده ، معایب و محاسن رویداد گذشته و برنامه ها و اهداف برگزاری رویداد پیش رو ارائه کردند .

در پایان نیز اعضای حاضر در جلسه به بحث و بررسی پیرامون مبحث مذکور  پرداخته و به سوالات و ابهامات در این حوزه پاسخ داده شد .

۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید