اخبار

دیدار نوروزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی باقائم مقام نماینده ولی فقیه و امام جمعه محترم استان

دیدار نوروزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی باقائم مقام نماینده ولی فقیه  و  امام جمعه محترم استان
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان به همراه معاونین و جمعی از مدیران دستگاههای زیر مجموعه وزارت متبوع با قائم مقام نماینده ولی فقیه و امام جمعه محترم استان دیدار نمودند.

در این دیدار صمیمی، حجت الاسلام یعقوبی قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه محترم بجنورد ضمن خیر مقدم و تبریک سال جدید گفت:  مقام معظم رهبری در بیانات خود در اول سال،اقتصاد مقاومتی،اقدام وعمل را به عنوان شعار سال انتخاب نمودند و اقدام و عمل در راستای اقتصاد مقاومتی را علاج مشکلات اقتصادی دانسته و معتقدند با اقتصاد مقاومتی می توان به جنگ بیکاری و رکود اقتصادی رفت و در مقابل تهدیدهای دشمنان ایستادگی کرد.

وی افزود: اقتصاد مقاومتی با اقتصاد ریاضتی که برخی کشورهای غربی به دنبال آن هستند متفاوت است  و  بر مصرف درست منابع و خود اتکایی تاکید دارد که این مقوله  با اقدام و عمل امکان پذیر است و در این راستا وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی می تواند در این زمینه  پیشرو باشد و ما می توانیم از طریق همکاری و تعاون،به کار و اشتغال برسیم و از طریق کار نیز به رفاه برسیم و اسلام با رفاه مخالف نیست بلکه با رفاه زدگی مخالف می باشد. و ما باید تلاش کنیم امکانات بالقوه را بالفعل تبدیل نماییم و با توجه به نعمتهای فراوان، فرصتهای بسیاری را برای کشور ایجاد کنیم.

در ادامه این دیدار حسن نوری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید با اشاره به گستردگی جامعه مخاطب وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی گفت: تمام تلاشمان این است که در سال جدید با رهنمودهای مقام معظم رهبری و حمایت استاندار و جنابعالی بتوانیم اقدام عملی در خصوص شعار سال و ایجاد اشتغال و رفع بیکاری و تولید داخلی داشته باشیم و با ایجاد گفتمان کار آفرینی  و تلاش مستمر، رونق اقتصادی در استان را جامه عمل بپوشانیم .
نوری در پایان از امام جمعه محترم خواست با توجه به در پیش بودن هفته کار و کارگر و روز جهانی کارگر، نسبت به اطلاع رسانی و ترویج فرهنگ کار و تلاش و کارآفرینی،از تریبون نماز جمعه اقدام نماید.

۲۶ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید