اخبار

دومین جلسه شورای عمومی کارکنان تعاون،کار ورفاه اجتماعی خراسان شمالی در سال 94 برگزار گردید.

دومین جلسه شورای عمومی کارکنان تعاون،کار ورفاه اجتماعی خراسان شمالی در سال 94 برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی خراسان شمالی، دومین جلسه شورای عمومی کارکنان تعاون،کار ورفاه اجتماعی خراسان شمالی در سال 94 برگزار گردید.

در این جلسه نوری،مدیر کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان، ضمن تسلیت ایام  فاطمیه و تبریک سال نو ،هدف از تشکیل این جلسه را تقدیر و تشکر از زحمات همه همکاران و عرض خسته نباشید به همه عزیزان در این لحظات پایانی سال جاری و آستانه حلول سال جدید عنوان نمود و افزود : زحمات و تلاش های همه همکاران که مشغول خدمت صادقانه هستند  قابل تقدیر و تشکر می باشد و انتظار می رود همکاران محترم  در انجام امور محوله رضایت خداوند متعال و خدمت به خلق را که از بالاترین عبادات است سرلوحه کارهای خود دهند.

ایشان همچنین از همکاران خواست در سال جدید با همدلی و پشتکاری دو چندان و احساس مسئولیتی مضاعف در جهت خدمت رسانی بهتر به مردم ورسیدن به اهداف سازمانی قدم بردارند و ضمن غنیمت شمردن فرصت ها، نقاط ضعف و قوت خود را بشناسند و تلاش کنند در سال جدید کاستی ها برطرف و نقاط قوت تقویت گردد.

در انتهای این مراسم از کارمندان نمونه حوزه های ستادی و ادارت شهرستانی و همچنین همکارانی که در مسابقات ورزشی جام همدلی که به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر بین کارکنان دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در استان بر گزار گردید مقام کسب نمودند تقدیر به عمل آمد.

برای مشاهده گزارش تصویری کلیک نمایید

۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۳:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید