اخبار

بازدید مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی به همراه مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری و فرماندار شهرستان گرمه از کارگاه در حال احداث ریخته گری منیزیم و بازیافت سرب در شهرستان گرمه.

بازدید مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی به همراه مدیر کل دفتر  امور روستایی استانداری و فرماندار  شهرستان گرمه از کارگاه در حال احداث ریخته گری منیزیم و بازیافت سرب در شهرستان گرمه.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی ، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به همراه مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری و فرماندار شهرستان گرمه از کارگاه در حال احداث ریخته گری منیزیم و بازیافت سرب در محل ناحیه صنعتی شهید محمدزاده این شهرستان بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی ، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به همراه مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری و فرماندار  شهرستان گرمه از کارگاه در حال احداث ریخته گری منیزیم و بازیافت سرب در محل ناحیه صنعتی شهید محمدزاده این شهرستان بازدید نمودند. این بازدید به منظور بررسی مسائل و مشکلات طرح و مرتفع نمودن مشکلات موجود بر سر اجرای آن از جمله پیگیری تسهیلات مورد نیاز صورت گرفت.گفتنی است در جلسه ای که پس از بازدید با حضور سرمایه گذاران در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید،راهکارهای لازم ارائه   و در خصوص پیگیری آن قول مساعد داده شد.

شایان ذکر است: تولیدات این کارگاه در صنایع خودرو سازی و دیگر صنایع کاربرد دارد.

۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید