اخبار

بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه خراسان شمالی از پروژه درحال ساخت مجموعه فرهنگی و ورزشی کارگران شهرستان فاروج

بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه خراسان شمالی از پروژه درحال ساخت مجموعه فرهنگی و ورزشی کارگران  شهرستان فاروج
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی از پروژه درحال تکمیل مجموعه فرهنگی و ورزشی کارگران شهرستان فاروج بازدید و از نزدیک روند اجرای ساخت پروژه مذکور را مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی ،حسن نوری ضمن بازدید از بخشهای مختلف پروژه درحال تکمیل مجموعه فرهنگی و ورزشی کارگران شهرستان فاروج، از عوامل اجرایی پروژه یادشده درخواست کرد  ضمن تسریع در تکمیل پروژه ، کیفیت کار را نیز مد نظر قرار دهند .

نوری بازگشایی و تعریض مسیر دسترسی به پروژه را نیز از اولویت های  این پروژه اعلام نمود که نیازمند کمک  مسئولان شهرستان از جمله فرماندار محترم شهرستان، شهردار و شورای شهر محترم شهر فاروج می باشد تا هر چه سریعتر امکان استفاده از آن را برای کارگران و سایر مردم شهرستان  فراهم نماید.  

نوری توسعه ورزش کارگری در بخش قهرمانی و همگانی را از سیاستهای مهم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در فرآیند رشد و توسعه منابع انسانی و صیانت از منابع کاری کشور و درنهایت بهره وری در واحدهای تولیدی و صنعتی و خدماتی اعلام نموده که اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز با همان رویکرد و نگرش توسعه ورزش کارگری را در اقصی نقاط استان پیگیری می نماید .

شایان ذکر است: پروژه درحال ساخت مجموعه ورزشی کارگران  شهرستان فاروج  با زیر بنایی بالغ بر 3000 متر مربع و گنجایش 1700 نفر تماشاگر دارای پیشرفت فیزیکی 75 درصد می باشد.

۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید