اخبار

درخواست وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مردم برای شرکت درانتخابات

درخواست وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مردم برای شرکت درانتخابات
دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ملت بزرگ ایران اسلامی خواست در انتخابات 7 اسفند شرکت کنند.
دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی از مردم خواست تا در انتخابات 7 اسفند شرکت کنند. 
متن پیام به شرح زیر می باشد. 
به عنوان یک کنشگر فعال اجتماعی و وزیری که با اقشار ضعیف و نیازمند و کسانی که نیاز به بهبود زندگی شان دارند، سرو کار دارم، توصیه ام به همه این است که همه پای صندوقهای رای بیاییم و به نفع افرادی که فکر می کنیم برای ساخت آینده بهتر ایران، برای حفظ اسلامیت و جمهوریت نظام و امید و تلاش و امتداد فعالیتهایی که منجر به گشایش مناسبات بین المللی و تاثیر آن در زندگی مان شده تلاش می کنند، پای صندوق های رای بیاییم.
بر این اعتقادم آرزوهای مردم تنها زمانی تحقق می یابد که مردم مشارکت حداکثری در پای صندوق های رای داشته باشند.
تجربه تاریخی و شخصی ام می گوید هر وقت مردم به طور گسترده در انتخابات حضور پیدا می کنند، حضور مردم در صحنه که به مشارکت سیاسی و اجتماعی تعبیر می شود، باعث شده تغییرات به خیر جمعی و نفع ملت ایران نزدیکتر شود.
برآیند انتخابات در سال های گذشته هم  نشان می دهد هر زمان مردم مشارکت بالایی داشته اند، توانسته اند آرزوهای اجتماعی خود را محقق سازند. 
دولت تدبیر و امید در صدد رونق اقتصادی، بهبود معیشت مردم ،کاستن از رنج جامعه و افزایش مشارکت اقتصادی است و این مهم تنها با تعامل میان سه قوه محقق می شود.
' اجرای برجام و رونق اقتصادی و اجتماعی پیوستار ناگسستنی با یکدیگر است. دولت یازدهم که توانست گام ارزشمندی در حوزه روابط بین المللی بردارد به طور یقین به همراه مجلسی با عقلانیت و کارآمد خواهد توانست جامعه را در مسیر توسعه قرار دهد.'
۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید