اخبار

آغاز رسیدگی به درخواستهای مردمی ثبتی در سامانه سامد در سفر ریاست محترم جمهوری به استان خراسان شمالی

آغاز رسیدگی به درخواستهای مردمی ثبتی در سامانه سامد در سفر  ریاست محترم جمهوری به استان خراسان شمالی

 سرپرست اداره کل  تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با بیان این خبر گفت : در مدت  یک ماهی که از سفر کاروان تدبیر و امید به استان خراسان شمالی می گذرد تعداد 9833 فقره درخواست مردمی از طریق سامانه ارتباط مردم و دولت (سامد) از سوی حوزه سامد دفتر بازرسی مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خراسان شمالی به این اداره کل ارجاع گردیده است .

 وی گفت : ازاین  تعداد8670 فقره درخواست  معادل 88 درصد مربوط به حوزه اشتغال و کارآفرینی می باشد همچنین تعداد  894 فقره( 9 درصد) مربوط به حوزه روابط کار و ما  بقی مکاتبات در خصوص موارد ی از جمله امور تعاونی ها، امور اجتماعی و رفاهی گزارش شده است.

 حسن نوری گفت : هم استانی های گرامی می توانند از طریق تماس با شماره تلفن 111 از ارجاع درخواست خویش به سازمان ذیربط و همچنین از نحوه رسیدگی به درخواست ثبتی خود اطلاع حاصل نمایند .

در پایان سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی تصریح کرد : کلیه ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان های استان آمادگی کامل جهت پاسخگویی و ارائه مشاوره به مراجعین محترمی که درخواستشان به این اداره کل ارجاع گردیده است را دارند.

۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید