اخبار

اولین جلسه اتاق فکر پیشگیری از آسیبهای اجتماعی با موضوع بررسی سند ملی پیشگیری ، مقابله ، درمان ، کاهش آسیب و بازتوانی مصرف الکل برگزار شد.

اولین  جلسه اتاق فکر پیشگیری از آسیبهای اجتماعی با موضوع بررسی سند ملی پیشگیری ، مقابله ، درمان ، کاهش آسیب و بازتوانی مصرف الکل برگزار شد.
در راستای اجرای سیاستها و برنامه های ارتقایی و فراگیر وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در حوزه آسیبهای اجتماعی جامعه کار و تولید اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی جلسه ای اتاق فکر پیشگیری از آسیبهای اجتماعی با موضوع بررسی سند ملی پیشگیری ، مقابله ، درمان ، کاهش آسیب و بازتوانی مصرف الکل برای جامعه کار و تولید برگزار شد.

  دراین جلسه سرپرست معاونت رفاه و امور اجتماعی وتعدادی از دستگاه های مرتبط و تاثیرگذار استانی در زمینه آسیبهای اجتماعی گفت : بررسی عوامل موثر بر مصرف الکل و تاثیرات مخرب آن در جامعه هدف نسبت به ارائه راهکارهای مختلف اجرایی همچون برگزاری کارگاه های آموزشی مرتبط برای جامعه کارگری با در نظر گرفتن مباحث آموزشی بر اساس  رده های سنی آنها ، توزیع بروشور های مختلف آموزشی دینی و فرهنگی در خصوص خطرات و مضرات مصرف الکل و اقدام شود .

 رضا مجیدی گفت : توجه و تمرکز بر این مهم از دوران کودکی تا رده های سنی بالا می تواند امری تاثیر گذار در کاهش عواقب و آسیبهای ناشی از سوء مصرف الکل برای کارگران ، فرزندان و یا خانواده آنها باشد .

و در پایان سرپرست معاونت رفاه و امور اجتماعی تصریح کرد : کاهش آسیبهای اجتماعی می تواند موجبات عملکرد بهینه و دستیابی به بهره وری در جامعه کار و تولید را بوجود آورد .

۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید