اخبار

کلاسهای قانون کار و تامین اجتماعی بطور رایگان در جاجرم برگزار می شود.

کلاسهای قانون کار و تامین اجتماعی بطور رایگان در جاجرم  برگزار می شود.

سرپرست نمایندگی تعاون ، کار و رفاه  اجتماعی شهرستان جاجرم در بیان این خبر گفت:باعنایت به این که بخش عمده ای از نیروی کارجامعه مشمول قوانین کار وتامین اجتماعی می باشند وعدم آشنایی با ابعادمختلف این قوانین وآئین نامه ها علاوه بر  ایجاد مشکلات عدیده در روابط کارگروکارفرما باعث آسیب دیدگی یا از بین رفتن منابع انسانی در حوادث ناشی از کار می گردد .

محمدنیا گفت :کلاسهای آموزشی قانون کار و تامین اجتماعی  این اداره با هماهنگی  اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی خراسان شمالی بصورت رایگان درزمینه، آشنایی با قوانین کار وتامین اجتماعی ، آشنایی با مباحث تشکلات کارگری وکارفرمایی، آشنایی با مباحث حفاظت ، ایمنی وبهداشت کار (دررشته های تخصصی مورد نیاز به صورت جداگانه ) برای کارکنان دستگاههای اجرایی مرتبط با موضوع ، شرکتهای بخش خصوصی ، پیمانکاران ، صنوف ، اتحادیه ها و..... درآینده نزدیک برگزار می نماید .

محمدنیا افزود:از با آغاز این طرح استقبال بسیار خوب متقاضیان را داشتند و شروع این کلاسها بعد از ماه مبارک رمضان خواهد بود و ضمنا متقاضیان واجدشرایط برای اطلاع بیشتر می توانند با شماره 05832275057 تماس حاصل فرمایند .

۱۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید