اخبار

فهرست جدید رشته های مشاغل خانگی سال 1394 اعلام شد.

فهرست جدید رشته های مشاغل خانگی سال 1394 اعلام شد.

سرپرست نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرمه  با اعلام این خبر گفت:رشته های مشاغل خانگی در راستای نیازهای جامعه همچنین برنامه های دولت برای ارائه تسهیلات به صاحبان مشاغل خانگی وبر اساس ظرفیت های بازارکار هر ساله بازنگری می شود و در سال 94 تعداد 35 رشته به رشته های مشاغل خانگی افزوده شده است.

احمدیان گفت : تعداد رشته های مشاغل خانگی تاکنون 338 رشته بود که با اضافه شدن این تعداد رشته در بخشهای تجارت الکترونیک، کشاورزی، صنایع دستی و صنعت ، معدن و تجارت عنوان کرد مجموع تعداد رشته های مشاغل خانگی به 373 رشته افزایش یافته است.

وی در ادامه  گفت : متقاضیان می توانند برای مشاهده فهرست کامل مشاغل خانگی به پورتال اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی،نمایندگی تعاون ،کار ور فاه اجتماعی شهرستان گرمه و یا به  دستگاه های اجرایی صادر کننده مجوز مشاغل خانگی  مراجعه نمایند.   

سرپرست نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرمه در پایان تصریح کرد  :حرکت به سمت مشاغل خانگی در کشور ما از سال 89 جدی شده است  و در حال حاضر یکی از راهکارها و راهبردهای کشورهای جهان برای حل مشکل بیکاری توجه به کسب و کارهای خرد و مشاغل خانگی است  .

۱۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید