اخبار

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: وظیفه نسل دفاع مقدس است که ارزش‌های شهدا را نهادینه کند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: وظیفه نسل دفاع مقدس است که ارزش‌های شهدا را نهادینه کند
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: این وظیفه نسل دفاع مقدس است که ارزش‌های شهدا را به‌عنوان یک ارزش بین‌نسلی در جامعه نهادینه کند.

دکتر علی ربیعی که در مراسم تشییع پیکر شهدای جنگ تحمیلی حضور یافته بود، گفت: ترکیب جمعیتی که امروز در مراسم تشییع پیکر شهدای دفاع مقدس حضور دارند نشان می‌دهد، موضوع شهدای دفاع مقدس و ارزش‌های شهدا بین‌نسلی شده و این ما را به‌سمتی رهنمون می‌سازد که ارزش‌های شهدا باید به‌عنوان ارزش‌های بین‌نسلی نهادینه شود و به‌نظر من این وظیفه نسل دفاع مقدس است.

وی با گرامیداشت یاد شهدای کشور و همرزمان خود نسبت به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد و افزود: من فکر می‌کنم برخی ارزش‌های شهدا مغفول مانده و باید برای احیای آنان اهتمام بیشتری کرد، چرا که این افراد در جامعه از خود گذشتگی کردند و نفع‌طلب نبودند، این روحیه باید در جامعه بیش از پیش گسترش یابد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: آنان با دوستان و افراد جامعه خود صادق بودند و با مهربانی با جامعه برخورد می‌کردند.

دکتر ربیعی افزود: به‌نظر من یکی از ارزش‌های شهدا که باید مورد بازخوانی قرار گیرد کنار هم بودن است. شهدای غواص نماد کنار هم بودن هستند و به‌نظر من جامعه ایران بیش از گذشته به این موضوع و ارزش‌های اخلاقی و انسانی نیازمند است.

وی گفت: شهدا هم حافظ تمامیت ارضی بودند و هم حافظ ارزش‌های انسانی و اخلاقی جامعه و من به‌عنوان فردی که سال‌ها در جبهه بودم از همرزمان خود کنار هم بودن را تلاش کرده‌ام یاد بگیرم.

۲۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید