اخبار

جلسه هم اندیشی مدیران کل زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در خراسان شمالی به ریاست مقام عالی این وزارتخانه برگزار شد .

جلسه هم اندیشی مدیران کل زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در خراسان شمالی به ریاست مقام عالی این وزارتخانه برگزار شد .
جلسه شورای هماهنگی مدیران کل زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در خراسان شمالی با حضور مقام عالی وزارت متبوع روز یکشنبه مورخ 94/3/24 در محل صندوق کارافرینی امید برگزار گردید .

سرپرست تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در این نشست ضمن خیر و مقدم به مقام عالی وزارت متبوع حضور پر خیر و برکت ریاست جمهوری را در 24 خردادماه سند مشی تفکر اعتدال و تدبیر مایه مباهات دانست .

حسن نوری ضمن بیان گزارشی از شورای هماهنگی مزبور تصریح کرد : با توجه به اینکه  46 درصد از مردم مخاطب مستقیم وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی می باشند همدلی و هم زبانی مدیران کل دستگاههای زیر مجموعه در راستای اهداف و استراتژیهای وزارت متبوع و همچنین رفع مشکلات و ایجاد فضای دوستی بین دولت و ملت از اولویت های این شورا می باشد . وی جلسات شورای هماهنگی ادارات کل زیر مجموعه وزارت متبوع را در استان به اتاق فکر توصیف کرد و در انسجام و تقویت فکری مدیران امری ضروری و مثمر ثمر دانست .

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی همچنین در ادامه این جلسه گفت : در این مسیر دولت تدبیر و امید شروع به فعالیت نموده است و به حول و قوه الهی و با وجود رشد اقتصادی که تا این لحظه به انجام رسیده است امیدواریم با رویکرد اشتغال خرد و سرمایه گذاری های کلان شاهد ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در سطح کشور باشیم .

علی ربیعی افزود : روی آوردن به بنگاههای کوچک و خرد را کلید برون رفت از مشکلات فعلی دانست و اظهار امیدواری کرد که با خوشرویی ، صبر و تلاش رضایت نسبی مردم را در جامعه حکم فرما نمائیم .

وی همچنین هم افزایی و کنارهم قرار گرفتن دستگاههای زیر مجموعه در استانها را موضوعی مهم عنوان نمود و گفت : همگرایی و همفکری دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و خانواده هایشان در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی می تواند امری اثر گذار و باعث استحکام پایه های انقلاب اسلامی گردد .

۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید