اخبار

جلسه هم اندیشی تشکلات کارگری و کارفرمائی روسای و نمایندگان انجمن های مزبور با محوریت سفر رییس جمهور به استان خراسان شمالی روز پنج شنبه مورخ 94/3/21 در محل سالن جلسات اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی برگزار گردید .

جلسه هم اندیشی تشکلات کارگری و کارفرمائی  روسای و نمایندگان انجمن های مزبور با محوریت سفر رییس جمهور به استان خراسان شمالی روز پنج شنبه مورخ 94/3/21 در محل سالن جلسات اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماع
در این جلسه نمایندگان و منتخبان هر دو گروه کارگری و کارفرمایی استان به مطرح کردن دغدغه‌ها و مشکلات قشر خود پرداخته و پیشنهاداتی نیز برای رفع این مشکلات بیان کردند.

سرپرست اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی د ر این جلسه با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب که کارگر و کارفرما را هم‌سنگر مورد خطاب قرار داده بودند، افزود: کارگر و کارفرما در تقابل و تضاد نیستند و در تکامل یکدیگر سهیم هستند.

حسن نوری گفت : با توجه به در پیش رو بودن سفر ریاست جمهوری و کاروان تدبیر و امید در 24خردادماه به استان از روسای تشکلات کارگری و کارفرمای استان خراسان شمالی خواستار مشارکت و همکاری مطلوب شد .

وی افزود: تمهیدات ، راهکارها و نظرات سازنده انجمن های صنفی و تشکل ها در رابطه با انتقال به وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با توجه به اینکه نامبرده خود عضو انجمن های کارگری است بسیار سازنده و مفید می باشد .

۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۵:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید