اخبار

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی:

حمایتهای ویژه از کارگران و وضعیت اشتغال بهکده رضوی

بهکده رضوی,کارگران,اشتغال,شهرستان مانه و سملقان
​مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز 29 خرداد ماه در سفر یک روزه به شهرستان مانه و سملقان با هدف پایش وضعیت اشتغال موجود در بهکده رضوی از نزدیک در روند واحدهای دامپروری، ماشین آلات و ادوات کشاورزی و کارگاههای فعال بازدید نمود و با کارگران بصورت چهره به چهره گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ مهدی اسلام خواه مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیداری که با مدیر عامل، اعضای هیات مدیره شرکت سهامی بهکده رضوی داشت عنوان کرد: موقعیت استراتژیک دامی بهکده رضوی که از دیرباز در عرصه دامپروری و کشاورزی فعالیت داشته و هم اکنون به دلیل برخی موارد دچار مشکلات کارگری و مدیریت منابع شده است با بررسی دقیق و ارائه راهکارهای علمی نسبت به رفع آن اقدام خواهد شد.
 
وی استفاده از روش های دانش بنیان در کشاورزی و دامپروری را علاج معضل مزبور دانست و گفت:
 تلاش همه جانبه دستگاههای متولی رفع مشکلات این روستا و استفاده از فناوری های کشاورزی در راستای تحول در کشاورزی و تامین خوراک دام و در نهایت ایجاد اشتغال پایدار را محور اصلی برنامه های این سفر عنوان کرد.
 
وی تصریح کرد: شرکت سهامی بهکده رضوی دارای منابع بیش از ۴۰۰ هکتار زمین آبی دارای کشت است که برای برون رفت از وضعیت موجود و تعیین تکلیف معوقات با مشاوره های کارشناسی مرتفع خواهد شد.
 
گفتنی است؛ نیازمندی های آموزشی از دیگر پیگیریهای این سفر بود که به تعمیر ادوات و کاهش هزینه ها و خودکفایی ساکنین منجر خواهد شد
۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰
روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید