اخبار

راه اندازی سامانه ثبت نام یارانه ها برای جاماندگان از این طرح

راه اندازی سامانه ثبت نام یارانه ها برای جاماندگان از این طرح
افرادی که در 20 اردیبهشت 1401 مشمول دریافت نشده اند بر اساس شرایط اقتصادی خانوارهای یارانه بگیر و با استفاده از مجموعه ای از داده های درآمدی و دارایی خانوارها و بررسی های دقیق در زمره دهک 10 جامعه بوده و از فرایند دریافت یارانه حذف شده اند.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ مدیر این اداره کل ضمن بیان این خبر گفت: تعیین تکلیف جاماندگان از ثبت نام مطابق بودجه سال جاری بر عهده سازمان هدفمندسازی یارانه ها است و به زودی این سازمان، سامانه ثبت نام را راه اندازی خواهد کرد.
مهدی اسلام خواه تصریح کرد: بر اساس دهک بندی صورت گرفته از خانوارها ، به هر نفر از اعضای خانوارهای دهک های یک تا سه 400 هزار تومان و به هر یک از اعضای خانوارهای دهک های چهار تا نه 300 هزار تومان واریز شده است.
وی افزود: یارانه واریز شده برای 2 ماه شامل اردیبهشت و خرداد می باشد و بر اساس صحبت رئیس جمهور تا اطلاع ثانوی قابل برداشت نیست و زمان دقیق برداشت اطلاع رسانی خواهد شد.
اسلام خواه همچنین گفت: معترضین به واریز و عدم واریز مبلغ یارانه می توانند در زمانی که اعلام خواهد شد از طریق سامانه حمایت به ادرس hemayat.mcls.gov.ir  یا شماره 0216369 اعتراض خود را اعلام نموده و پاسخ خود را از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دریافت نمایند و نیاز به حضور فیزیکی در محل هیچ اداره و ارگانی نخواهد بود.
 
۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۳:۲۳
روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید