اخبار

پایداری بنگاههای اقتصادی با نگاه دانش بنیان

پایداری بنگاههاي اقتصادی با نگاه دانش بنیان
در راستای تعهد بیش از 16 هزار شغل تا پایان سال 1401 در خراسان شمالی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونین این اداره کل پس از طی یک دوره بازرسی های میدانی از محیط کارگاههای تولیدی و صنعتی و پایش مشکلات آنها و مطرح نمودن در جلسات تخصصی رفع موانع تولید این بار در جهت توسعه این قبیل کارگاهها در محل کار آنها حاضر خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ از اسفندماه سال 1400 که کار پایش موانع تولید و توسعه اشتغال های پایدار در سطح استان خراسان شمالی صورت گرفت، مدیرکل و معاونین این اداره کل با حضور میدانی در محل واحد های تولیدی و صنعتی در جریان این قبیل مشکلات قرار گرفتند.
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در بیان این خبر گفت: عمده این مشکلات در کارگروه های تخصصی تسهیل و رفع موانع مطرح شد و با همت دولت خدمتگزار و استفاده از توان و دانش داخلی کار توسعه کارگاههای تولیدی و صنعتی و به تبع آن ایجاد اشتغال های پایدار در دستور کار قرار گرفته است.
مهدی اسلام خواه افزود: با تمام توان و استفاده از شرکتهای دانش بنیان ، پارکهای علم و فناوری ، ظرفیت علمی دانشگاهها، بسیج کارگری استان و با کار جهادی در راستای تحقق شعار سال تلاش خواهیم کرد .
گفتنی است که در این طرح اولویت با بنگاههای اقتصادی می باشد که ظرفیت ایجاد اشتغال بیشتر داشته و در سنوات گذشته هیچ گونه تعدیل نیرو نداشته باشند.
 
۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۰۷
روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید