اخبار

سی و سومین جشنواره امتنان از جامعه کار و تلاش خراسان شمالی برگزارشد

سی و سومین جشنواره امتنان از جامعه کار و تلاش خراسان شمالی برگزارشد
در هفتمین روز از هفته گرامیداشت کار و کارگر و مقارن با روز جهانی کارگر از کارگران نمونه، گروههای نمونه کار ، واحد های نمونه، کارفرمای سلامت محور و نخبگان فرهنگی جامعه کار و تلاش استان خراسان شمالی مورد امتنان و تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی ادره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ محمد رضا حسین نژاد استاندار خراسان شمالی با اشاره به دغدغه های جامعه کارگری همچون مسکن ، حقوق و دستمزد گفت : برای اداره یک کشور تمام اجزا باید در کنار هم کار کنند بنابراین برای حل مشکلات جامعه کارگری توجه ویژه مسئولان را می طلبد.

وی با بیان اینکه کارگران نقش مهم و اساسی در تولید کشور دارند ، افزود: بخشی از مشکلات کارگران به صورت محلی و بخشی دیگر در قالب قانون ، مقررات و اجرایی کردن آیین نامه ها و دستورالعمل ها حل می شود.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مراسم گفت: جشنواره مزبور که همه ساله طی آیینی در روز جهانی کارگر برگزار می گردد از تلاشگران جامعه کار و تولید تقدیر به عمل می آید.

مهدی اسلام خواه تصریح کرد: افزایش حقوق کارگران متناسب با تورم یکی از دستاوردهای وزارت مردم در حمایت از جامعه کارگری است و افتخار ما این است که در راستای رفع مشکلات و بهبود معیشت آنها خدمت می کنیم.

وی کارگران را نماد خلاقیت و امید آفرینی نظام دانست و رشد و تعالی کشور را در گرو زحمات و جانفشانی این قشر خدوم به کشور جمهوری اسلامی عنوان کرد.

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۳:۰۷
روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید