اخبار

اولین جلسه گروه کار اشتغال شهرستان بجنورد برگزار شد

اولین جلسه گروه کار اشتغال شهرستان بجنورد برگزار شد
اولین جلسه گروه کاری اشتغال شهرستان بجنورد در سال 1401 روز سه شنبه مورخ 16 فروردین 1401 در محل سالن جلسات دفتر فرماندار این شهرستان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد؛ ارسلان پاکنام سرپرست مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر جلسه گروه کاری اشتغال این شهرستان به بیان گزارشی از وضعیت سامانه رصد و تعهد اشتغال دستگاههای اجرایی در سال 1400پرداخت و تاکید نمود: دستگاه های اجرایی نسبت به باقیمانده تعهد اشتغال خود در سال 1400 در سامانه رصد تعیین و تکلیف نمایند.
 وی در ادامه خواستار  همکاری بیشتر اعضا با دبیرخانه گروه کاری اشتغال شهرستان در راستای ثبت اشتغال ایجاد شده در سامانه رصد شد.

در ادامه این جلسه باقرپور فرماندار شهرستان بجنورد در خصوص طرح های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و بنیاد برکت گفت : در سالجاری بیشتر طرح های اشتغالزای این شهرستان تحت پوشش اعتبارات ستاد اجرایی و بنیاد برکت می باشند و ما امیدوار هستیم بصورت عاجل نسبت به اجرایی نمودن طرحها اقدامات لازم صورت پذیرد.

در ادامه  این جلسه جواد عبدی رئیس بنیاد برکت در شهرستان بجنورد ضمن معرفی طرح های اشتغال سال جاری گفت: امیدواریم با نحوه پرداخت تسهیلات و اعلام حمایت از مشاغل آسیب دیده و رونق به کارگاه های خانوادگی در آینده شاهد ایجاد اشتغال های پایدار باشیم.

 
۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ۱۳:۲۳
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید