اخبار

برگزاری نخستین گردهمایی کارگران در خراسان شمالی به یاد سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی

برگزاری نخستین گردهمایی کارگران در خراسان شمالی به یاد سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی
نخستین گردهمایی کارگران در خراسان شمالی از زمان شیوع بیماری کووید ۱۹ با فروکش کردن تب کرونا، افزایش واکسیناسیون و خارج شدن استان از وضعیت قرمز کرونایی، به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ این گردهمایی از صبح امروز با پیاده روی خانوادگی کارگران از گلزار شهدای مرکز استان به سمت مجموعه ورزشی کارگران امام علی (ع) برگزار شد.

انجام ورزش همگانی و برگزاری مسابقات طناب کشی، دارت، مچ اندازی و پرتاب فریزبی از جمله برنامه‌های این گردهمایی کارگری بود که با حضور حدود ۳۰۰ نفر از کارگران شهرداری بجنورد، سازمان پسماند، گاز، آب، برق و شرکت سیمان برگزار شد.

 

جهاد کارگران در عرصه اقتصادی

 حسن نوری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در این مراسم، کارگران را جهادگران عرصه اقتصادی و تولید دانست و گفت: کارگران علاوه بر فعالیت در عرصه تولید، همیشه در عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی نیز در صحنه حاضر و باعث افتخار نظام بوده‌اند.

وی عشق به شهید سلیمانی را عشقی پاک توصیف کرد و افزود: سردار سلیمانی در هنگام حیات، خالصانه و صادقانه به مردم خدمت کرد و علاقه‌ای به دیده شدن نداشت؛ همین موضوع سبب شد وی به سردار دل‌ها تبدیل شود.

فعالیت ورزش‌های کارگری در خراسان شمالی افزایش می‌یابد

سعیدی رئیس هیات ورزش کارگری خراسان شمالی نیز از افزایش فعالیت ورزش‌های کارگری در استان خبر داد.

برات سعیدی اظهار کرد: با بهبود وضعیت شیوع کرونا و خارج شدن استان از وضعیت قرمز، تلاش می‌کنیم تا فعالیت‌های ورزشی انجمن‌های کارگری در استان افزایش یابد و سبب نشاط اعضای این جامعه شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۳۱ انجمن فعال ورزش کارگری در خراسان شمالی وجود دارد که هم اکنون برای نخستین بار از زمان شیوع بیماری کرونا به مناسبت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی دور هم جمع شده‌اند.

 

پیاده روی کارگران


۱۹ دی ۱۴۰۰ ۱۱:۱۶
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید