اخبار

لزوم ارائه راهکارهای بهبود معیشت مردم توسط شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان شمالی

لزوم ارائه راهکارهای بهبود معیشت مردم توسط شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان شمالی
در دیدار مدیران شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با استاندار خراسان شمالی، محمدرضا حسین نژاد گفت: تنها بیان مشکلات کافی نیست؛ مجموعه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برای بهبود معیشت مردم باید راهکارهای تخصصی ارائه دهد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ هفتمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور حسین نژاد استاندار خراسان شمالی در محل سالن شهدای دفاع مقدس استانداری برگزار شد . 

نوری رییس شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن تسلیت ایام دهه فاطیمه و گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت:   وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی یکی از بزرگترین وزارتخانه ها محسوب می‌شود و  بیشترین جمعیت کشور را به خود اختصاص داده است.

وی اظهار داشت: خوشبختانه تعامل و همکاری بسیار خوبی در سطح شوای هماهنگی مدیران این استان در جهت خدمات رسانی و ارائه خدمات شایسته به جامعه هدف وجود دارد .

وی گفت: مهمترین سیاست‌ در وزارت مردم، رفع مشکلات معیشتی مردم است که با توجه به تعامل مطلوب و ظرفیت هایی که در  شورای هماهنگی مدیران زیر مجموعه وجود دارد می توان مشکلات مردم را پیگیری کرده و در جهت حل آنها گام برداریم.

حسین نژاد در این دیدار،  دستگاه های شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی را از ادارات مهم در استان توصیف کرد و گفت: هر دستگاه اجرایی که با معیشت مردم سر و کار دارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است و نبودش موجب اعتراض مردم خواهد شد.

وی افزود: تلاش داریم در راستای ماموریتهای مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی گام برداریم و مشکلات را با پیگیری از سطح ملی و استانی برطرف کنیم.

حسین نژاد گفت: درخواست های استان از سطح ملی باید با جدیت پیگیری شود و با آگاهی کامل از مباحث در راستای فرهنگسازی موضوعات مختلف ارائه پیشنهاد و راهکار تخصصی داشته باشیم.

در ادامه مدیران کل شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مشکلات، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کردند.

۱۵ دی ۱۴۰۰ ۰۹:۲۱
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید