اخبار

تقویم دوره های آموزشی شهرستان اسفراین درسال 91 اعلام شد

تقویم دوره های آموزشی شهرستان اسفراین درسال 91 اعلام شد
سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اسفراین گفت: براساس اصل پنجم اصول جهانی تعاون، آموزش از عناصر بنیادین نظام تعاونی است.

توسعه منابع انسانی بخش تعاون مبتنی بر آموزش و ارتقای دانش و مهارت مدیران، اعضاء و شاغلین بخش تعاون است و باید چندگام جلوتر از شکل گیری و آغاز مراحل حیات تعاونی به عنوان فرایندی مستمر مورد توجه قرارگیرد. وی افزود: دستورالعمل اجرایی آموزش تعاون، با هدف تعیین چارچوبی مطلوب برای اجرای برنامه های آموزشی تعاون درسطح کشور تهیه و تدوین گردیده و شامل 20 ماده و 30 تبصره می باشد.
ملایی ادامه داد: آموزشهای تعاون در دو دسته مهارتهای عمومی و تخصصی ارائه می گردد که ساختار و نحوه تقسیم بندی آن هرسال در چارچوب برنامه و تقویم آموزشی همان سال تنظیم وتدوین می شود. ملایی در ادامه گفت: فراگیران آموزش تعاون شامل اعضای هیات مدیره، مدیران عامل، بازرسان وکارکنان شرکت ها و اتحادیه های تعاونی می باشند. سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اسفراین همچنین خاطر نشان کرد: برای کلیه شرکت کنندگان گواهینامه پایان دوره آموزشی صادرمی شده وکلیه کلاسهای آموزشی در بحث درون سپاری و برون سپاری برای شرکتهای تعاونی و اتحادیه ها به صورت رایگان برگزار می گردد. وی در ادامه افزود: متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد آموزش و ترویج این اداره تماس حاصل نمایند.

۱۵ اَمرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید