اخبار

ملاقات مردمی مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مردم شریف خراسان شمالی

ملاقات مردمی مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مردم شریف خراسان شمالی
در راستای رسیدگی به شکایات و بررسی مشکلات متقاضیان و جامعه هدف ملاقات مردمی مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مردم استان خراسان شمالی در محل مسجد امام رضا(ع) شهرستان بجنورد برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ مدیر کل بازرسی ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایت وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در سفر یک روزه به خراسان شمالی در جلسه ملاقات مردمی ضمن گفت و گو با مراجعین؛ مسایل و مشکلات جامعه هدف را مورد به مورد بررسی ودستورات لازم جهت رسیدگی و حل مسائل مطرح شده را به دستگاه های زیرمجموعه وزارت متبوع در استان خراسان شمالی صادر کرد. 

طالبی دارستانی اظهار داشت: رویکرد وزارت مردم در رسالت تکریم ارباب رجوع تعریف شده و برای رفع گلوگاه ها و فرایندهای فساد زا از چشمهای بینای مردم کمک میگیرد. وی گفت: رسیدگی به شکایات مردمی که دچار آسیب شده اند دستور وزیر محترم است که با جدیت دنبال خواهد شد.

وی مهمترین سیاست‌ها در وزارت مردم به ویژه وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی را تکریم ارباب رجوع و رفع مشکلات معیشتی و موانع رفاه مردم دانست و افزود: امید است که با اجرای برنامه جامع مبارزه با فساد و تلاش سیستماتیک ذیل ابلاغ نقشه مبارزه با فساد رییس جمهور بتوانیم به سمت رفاه اجتماعی مورد قبول ملت شریف ایران حرکت کنیم .

طالبی دارستانی ادامه داد: در این راستا دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات به عنوان دستگاه نظارتی با برگزاری دیدارهای چهره به چهره در استان های کشور با مردم، بستر ارتباط موثر جهت تحقق این امر را فراهم می کند.

 


 
۴ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۳۳
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید