اخبار

عبدالملکی خبر داد: نگارش طرح کلی اشتغال استان ها موضوع دومین نشست شورای عالی اشتغال

عبدالملکی خبر داد: نگارش طرح کلی اشتغال استان ها موضوع دومین نشست شورای عالی اشتغال
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه نشست کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نشست دو ساعته بسیار مفیدی با اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی داشتیم که در این نشست نمایندگان، به بیان دغدغه های خود در خصوص بیمه کارگران، بیمه قالیبافان و مسئله اشتغال کشور و .. پرداختند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر حجت الله عبدالملکی افزود: در پاسخ به این دغدغه ها عرض کردم در این دو ماه اقداماتی انجام شده است که انتظار داریم بخشی زیادی از دغدغه های نمایندگان مجلس به ویژه تصویب و اجرای قانون حقوق معلولین در لایحه بودجه ۱۴۰۱ دیده شود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اهمیت ویژه مسئله اشتغال در کشور  تصریح کرد: طرح زیست بوم ملی اشتغال را در  نخستین نشست شورای عالی اشتغال رونمایی کردیم.
وی با بیان اینکه اتفاقات مثبتی پیش رو است، گفت: در ادامه این مسیر با دستور جناب رئیس جمهور در کمتر از یک ماه آینده دومین جلسه شورای عالی اشتغال با موضوع نگارش طرح کلی اشتغال استان ها برگزار خواهد شد.
 عبدالملکی در پایان خاطر نشان کرد : پیش از جلسه پرسش و پاسخ امروز کمسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، دستوراتی را به معاونین و روسای سازمان های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص رفع مشکلات اشتغال و معیشتی ابلاغ کرده ام که در این مدت دو ماهه پیشرفت خوبی داشته ایم و ان شالله به زودی گزارشات عملیاتی این اقدمات به سمع و نظر کمسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و مردم عزیز خواهد رسید.
۱۹ آبان ۱۴۰۰ ۰۷:۵۵
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید