اخبار

هم افزایی بسیج و محلات محروم راه حل مشکلات

هم افزایی بسیج و محلات محروم راه حل مشکلات
ارسلان پاکنام گفت:حفظ بنیان خانواده و ایجاد اشتغال های خرد در محلات کمتر توسعه یافته به کمک دستگاههای اجرایی و بسیج شهرستان میتواند تا حد قابل توجهی به معیشت مردم این ساکنین کمک نماید و کاهش چشمگیر در بروز و رفع آسیب های اجتماعی مختلف در بر خواهد داشت.
 
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد؛ ارسلان پاکنام گفت: در راستای شکل گیری کارگروه و حل معضلات در خصوص ایجاد اشتغال محلات محروم و کمتر توسعه یافته در سومین جلسه سازنده با حضور فرمانده بسیج شهرستان بجنورد و مسئولین بسیج کارگری مباحث  مرتبط با این موضوع مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

سرپرست مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد افزود: حفظ بنیان خانواده و ایجاد اشتغال های خرد در محلات کمتر توسعه یافته به کمک دستگاههای اجرایی و بسیج شهرستان میتواند تا حد قابل توجهی به معیشت مردم این ساکنین کمک نماید و کاهش چشمگیر در بروز و رفع آسیب های اجتماعی مختلف در بر خواهد داشت.

ارسلان پاکنام خاطر نشان کرد: با بررسی های میدانی ، هموار کردن راه و نیاز سنجی کارگاههای تولیدی و صنعتی ایجاد بستری امن در حرفه آموزی و ایجاد اشتغال های پایدار و مولد ایجاد خواهیم کرد.
مهدی الهی فرمانده بسیج شهرستان بجنورد در پایان جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید حسین فهمیده گفت: بسیج شهرستان بجنورد همه توانایی ها و ظرفیت های خود در خصوص تجمیع افراد جویای کار و نیازسنجی آنان و ایجاد هم افزایی بسیج ادارات اجرایی را در جهت به سرانجام رسیدن این طرح به کار خواهد گرفت.
 
۱۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۳۳
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید