اخبار

همایش تولید کنندگان شهرستان مانه و سملقان برگزار گردید.

همایش تولید کنندگان شهرستان مانه و سملقان برگزار گردید.
به منظور آشنایی مدیران تعاونیها و تولیدکنندگان با مقررات جاری و همچنین استفاده از دیدگاههای مسئولان عالی شهرستان و استان همایشی توسط اداره تعاون شهرستان مانه و سملقان برگزار گردید.

معاون برنامه ریزی استانداری خراسان شمالی با مفید ارزیابی نمودن این گونه همایشها خواستار توجه بیشتر به شعار سال شد. قلی زاده عزم دولت را برای ایجاد اشتغال و حمایت از تولیدات داخلی یادآور و از همه مسئولین خواست تا در جهت تحقق این مهم گام بردارند. هاشمی، فرماندار شهرستان مانه و سملقان، نیز در این همایش ضمن بیان مطالبی در خصوص صنایع دستی و گردشگری و پتانسیل های قوی موجود در این شهرستان به ویژه در بخش کشاورزی، خواستار تلاش بیشتر مسئولین در بالفعل درآوردن این پتانسیلها شد.
در این همایش سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مانه و سملقان نیز رویکرد این اداره را حمایت بیشتر از تولیدات داخلی در شهرستان، ایجاد صنایع تبدیلی کشاورزی و ایجاد اشتغال با در نظر داشتن مسائل مربوط به جامعه کارگری اعلام کرد و افزود: انجام این فعالیتها از الویتهای مهم کاری این اداره در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی می باشد. هادی ذوالفقاری تعاونی ها را بهترین شیوه در جهت ایجاد اشتغال ذکر و از مسئولین خواست تا در جهت بسط و گسترش فرهنگ تعاون و کار جمعی  یاریگر این اداره باشند.

۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید