اخبار

برگزاری بیش از 5 هزار نفر ساعت آموزش رایگان ویژه تعاونگران خراسان شمالی

برگزاری بیش از 5 هزار نفر ساعت آموزش رایگان ویژه تعاونگران خراسان شمالی
خوش آینه معاون امور تعاون این اداره کل از برگزاری بیش از 5 هزار نفر ساعت دوره آموزشی مجازی ویژه تعاونگران در 6 ماهه نخست سال خبر داد .
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، محمد خوش آینه مدیر تعاون این اداره کل اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت های موجود در برگزاری دوره های حضوری آموزش تعاونیها، این اداره کل در شش ماهه نخست سال جاری، بیش از 5 هزار نفر ساعت دوره آموزشی مجازی در بخش های مختلف از قبیل: مهارتهای تخصصی، مدیریتی و حقوقی بطور رایگان و با مشارکت مرکز جهاد دانشگاهی استان به منظور ارتقاء سطح دانش مدیریتی و علمی تعاونگران برگزار نموده است .

وی در ادامه خاطر نشان کرد: دوره های آموزشی الکترونیکی و از راه دور بصورت رایگان و با هدف ارتقای اگاهی و توانمندسازی تعاونگران برگزار می شود که تمام مراحل ثبت نام، شرکت در آزمون، دریافت گواهینامه و دریافت آن بشکل الکترونیکی انجام می شود .   

 وی بیان کرد: متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه مجازی تعاون به آدرس https://edjdsb.ir/course/tavoni در دوره های آموزشی ثبت نام نمایند. آموزشهای تعاونگران در راستای توسعه و ترویج فرهنگ تعاون، ارتقاء سطح دانش و آگاهی تعاونگران، ارائه الگوهای موفق فعالیت های تعاونی و نیز توسعه کمی و کیفی تعاونی هابرگزار شده است. 

 

 

۲۲ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۲
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید