اخبار

اولویت بخشی و تسریع در واکسیناسیون کارگران خراسان شمالی

اولویت بخشی  و تسریع در واکسیناسیون کارگران خراسان شمالی
مدیر اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی خواستار تسریع در واکسیناسیون کارگران بنگاه های اقتصادی استان شد.
  به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ اولین جلسه اولویت بخشی به واکسیناسیون کارگران با حضور مدیر اجتماعی این اداره کل، مدیر درمان تامین اجتماعی استان، نماینده دانشکده علوم پزشکی اسفراین، نماینده کارفرمایان استان و کارشناسان بهداشتی بنگاه های اقتصادی در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد . 

علیرضا ذوقی بیان کرد: رشد و شکوفایی اقتصاد جامعه به نیروی سالم  و ماهر  کار بستگی دارد و کارگران نقش مهمی دراقتصاد جامعه دارند و در یک فضایی تجمعی کار می کنند که تامین، حفظ و ارتقاء سلامت نیروی کار علاوه بر اینکه یکی از ارزش های انسانی تلقی می شود، یکی از عوامل مهم رشد و ارتقای فن آوری و تولید است .

وی گفت: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و نیز بازتوانی شاغلین با سابقه کووید 19، اقدامات کنترلی سلامت محیط کار و بازرسی و نظارت های مکرری در جامعه کار و تولید استان انجام شده است. 

ذوقی از دانشکده علوم پزشکی اسفراین به جهت واکسینه نمودن قشر عظیمی از کارگران این شهرستان تشکر و قدردانی کرد و خواستار اولویت بخشی و تسریع در واکسیناسیون کارگران بنگاه های اقتصادی سطح استان از کمیته بهداشتی شد. 

پهلوان نماینده دانشکده پزشکی شهرستان اسفراین ضمن اشاره به آغاز واکسیناسیون کارگران کلیه بنگاه اقتصادی این شهرستان گفت: تاکنون بیش از 2500 کارگر شهرستان اسفراین بدون شرط سنی واکسینه شدند.  

 

۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۱۶
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید