اخبار

پیام تبریک مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون

پیام تبریک مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون
حسن نوری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در پیامی فرا رسیدن هفته تعاون ( 13 لغایت 19 شهریور ) را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی ؛ متن پیام مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان بدین شرح است:
 
 
وَتَعاوَنوا عَلَى البِرِّ وَالتَّقوىٰ ۖ وَلا تَعاوَنوا عَلَى الإِثمِ وَالعُدوانِ

 

هفته ملی تعاون، به عنوان احیاگر ارزشهای مبتنی بر همبستگی، مشارکت، اتحاد و مسئولیت پذیری اجتماعی است.

 بی شک تلاش در حوزه اشاعه تعامل و مشارکت هماهنگ بین اقشار مختلف جامعه برای فعال ساختن ظرفیت های بالقوه و استفاده مطلوب از فرصتها جهت بهره وری در عرصه های گوناگون و شکوفایی استعدادها در بخشهای مختلف، اقدامی شایسته است که می تواند ارزشهای معنوی و نتایج مفید اقتصادی در بر داشته باشد.

تعاون روشی برای حل مسائل اقتصادی با رویکرد اجتماعی است و اشاعه فرهنگ مشارکت و حضور مردم درصحنه های مختلف اقتصادی و اجتماعی و مشارکت فکری و مالی آنها زمینه ساز توسعه و شکوفایی ظرفیت هاست و تعاونگران این سرزمین باید با باور به نقش و جایگاه خود در مسیر ایفای رسالت خود گام بردارند.

اینجانب ضمن تبریک هفته تعاون به همه تعاونگران خراسان شمالی و قدردانی از اهتمام این عزیزان در ایجاد طرح های موثر در استان، امیدوارم با توسعه و ترویج فرهنگ تعاون، زمینه بالندگی بیش از پیش این استان در بخش های مختلف فراهم شود و با کیفیت بخشی به این پایه و نهادینه کردن آن در جامعه؛ شاهد توفیقات بیش از پیش در حوزه های اقتصادی، فرهنگی و ... در استان باشیم. ان شاء الله تعالی...

 

   حسن نوری 
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی 
۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۳۸
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید