اخبار

تمدیدمهلت ثبت نام در چهاردهمین جشنواره ملی کارآفرینان برتر تا 22 مرداد

تمدیدمهلت ثبت نام در چهاردهمین جشنواره ملی کارآفرینان برتر تا 22 مرداد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی از تمدید فرآیند ثبت نام در چهاردهمین جشنواره ملی کارآفرینان برتر تا 22 مرداد خبر داد.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی،حسن نوری اظهار داشت: جشنواره کارآفرینان برتر همه ساله با هدف شناسایی، انتخاب و معرفی کارآفرینان در سراسر کشور انجام می شود.
وی درباره این جشنواره تصریح کرد: مهمترین ویژگی‌های جشنواره کارآفرینان برتر استفاده از شاخص‌های به روز و علمی و تخصصی در انتخاب کارآفرینان اعم از نوآوری، رشد ترکیبی اشتغال، فروش، صادرات، شناسایی، انتخاب و معرفی کارآفرینان در بخش‌های صنعت، کشاورزی و خدمات همکاری با متخصصین حوزه‌های مختلف در سراسر کشور برای امور مربوط به داوری است.

نوری گفت: برگزاری این جشنواره می­تواند زمینه ­های حضور کارآفرینان در جامعه و افزایش سرعت توسعه فرهنگ کارآفرینی را فراهم نماید.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی ادامه داد: آخرین مهلت زمان ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر در ابتدا دهم مرداد اعلام شده بود که با توجه به استقبال کارآفرینان و شرایط بیماری کرونا، این مهلت از سوی وزارت متبوع تا ۲۲ مرداد سالجاری تمدید شد که علاقه مندان جهت ثبت نام در این جشنوار می تواننداز طریق  Karafarinanebartar.mcls.gov.ir یا سایت Karafarinanebartar.ir  اقدام نمایند.
وی خاطر نشان کرد: کارگاه‌هایی که موفق شوند عنوان کارآفرین برتر استانی را کسب کنند، در داوری جشنواره کشوری مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و کارآفرینان برتر ملی انتخاب و معرفی می شوند.

 

 

 

 
۱۵ اَمرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۴۹
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید