اخبار

مراقب مراکز کاریابی داخلی ، خارجی و کانال های کاریابی جعلی باشید

مراقب مراکز کاریابی داخلی ، خارجی و کانال های کاریابی جعلی باشید
معاون کار آفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت:هم‌وطنان دقت کنند که همه سایت‌هایی که در حوزه کاریابی فعالیت می‌کنند باید از وزارت کار مجوز داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ محمد اربابی گفت: به اطلاع کلیه هم استانی های محترم می رساند با عنایت به برخی گزارش های واصله مبنی بر فعالیت برخی مراکز کاریابی داخلی و خارجی ،گروه ها ،کانال های تلگرامی در قالب کاریابی و به صورت غیر مجاز در شبکه های اجتماعی ، ضروری است متقاضیان از پرداخت هرگونه وجه به این مراکز و کانال های موجود در فضای مجازی جداً خودداری و صرفاً به کاریابی های مجاز در استان مراجعه  نمایند .

وی افزود: متقاضیان دقت کنند که همه مراکز  و سایت‌هایی که در حوزه کاریابی فعالیت می‌کنند باید از وزارت کار مجوز داشته باشند و در ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی به ثبت رسیده  و هم چنین ضمن دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک، همه مجوزهای موردنیاز را اخذ کرده باشند.

 محمد اربابی گفت:هم استانی های عزیز همچنین می توانند با مراجعه به سایت این اداره کل و یا سایت وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  فهرست کاریابی های مجاز را مشاهده نمایند . 

وی افزود: در حال حاضر تعداد 9 کاریابی داخلی در استان فعال می باشند که از این تعداد 3 کاریابی در شهرستان بجنورد، 1 کاریابی در شهرستان شیروان ، 2 کاریابی در شهرستان اسفراین ، ا کاریابی در شهرستان گرمه ، ا کاریابی در شهرستان فاروج و 1 کاریابی در شهرستان مانه و سملقان می باشند . و یک کاریابی خارجی نیز در شهرستان بجنورد فعال می باشد . 

 
۱۹ تیر ۱۴۰۰ ۰۷:۴۸
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید