اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی کارآفرینی و خود اشتغالی ویژه اهالی روستای شیخ

برگزاری کارگاه آموزشی کارآفرینی و خود اشتغالی ویژه اهالی روستای شیخ
در راستای بررسی ها و مشکلات پیش روی اهالی روستای شیخ از توابع شهرستان بجنورد یک دوره کارگاه آموزشی کارآفرینی و اشتغال متناسب با پتانسیل های مردم منطقه توسط مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی بجنورد؛ سرپرست مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان ضمن بیان این خبر گفت: روستای شیخ با سکونت حدود 150 خانوار از توابع شهرستان بجنورد است که شغل مردم آن معمولا کشاورزی و دام پروری می باشد و با توجه به نیاز آنها یک دوره کارگاه آموزشی کارآفرینی و ایجاد اشتغال برگزار شد.
ارسلان پاکنام تصریح کرد: پتانسیل های موجود در روستای مزبور، واحد امور اجتماعی این مدیریت را ایجاب کرد تا در جهت ارتقای سطح علمی  اهالی این روستا اقدامات  سازنده ای از قبیل هماهنگی در جهت بازدید از مراکز فنی و حرفه ای و  کارگاههای صنعتی فعال در سطح شهرستان صورت گیرد.
وی خاطر نشان کرد: در صورتی که راهکارهای علمی و نوین ایجاد اشتغال در روستاها آموزش و پیاده سازی شود، در آینده می توانیم شاهد ایجاد اشتغال های پایدار ، رفاه اقتصادی مردم روستا و در نتیجه مهاجرت معکوس باشیم.

 

کارگاه کارآفرینی
کارگاه کارآفرینی
کارگاه کارآفرینی
کارگاه کارآفرینی
۱۹ تیر ۱۴۰۰ ۰۷:۴۹
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید