اخبار

افتتاح مجموعه ورزشی، فرهنگی و تفریحی کارگران شهرستان فاروج

افتتاح مجموعه ورزشی، فرهنگی و تفریحی کارگران شهرستان فاروج
مجموعه ورزشی،فرهنگی کارگران شهرستان فاروج در استان خراسان شمالی با حضور شجاعی استاندار خراسان شمالی به بهره برداری رسید.

  به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ در سفر دوم استاندار خراسان شمالی به شهرستان فاروج، مجموعه فرهنگی ورزشی تفریحی کارگران این شهرستان با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آذری نماینده مردم فاروج و قوچان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در اولین روز از هفته گرامیداشت دفاع مقدس افتتاح شد. 

نوری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی در آیین افتتاح این مجموعه ورزشی گفت: عملیات احداث مجموعه وزرشی کارگران فاروج از سال 89 در زمینی به مساحت 12 هزار و 500 مترمربع آغاز و با جذب اعتبار بیش از 60 میلیارد ریال هم اکنون تجهیز و به بهره برداری رسیده است. 

وی راه‌اندازی پروژه‌های فرهنگی_ ورزشی ویژه کارگران را یکی از ماموریتهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد و افزود: این اقدام در راستای توجه به نقش مهم کارگران در اقتصاد کشور، ایجاد نشاط و امنیت خاطر برای جامعه کارگری، افزایش و سرعت بخشی به خدمات رفاهی  این قشر  زحمت کش و سخت کوش در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه استفاده از استخرها ،سالن‌ها و مجموعه‌های فرهنگی، ورزشی و رفاهی هزینه‌های زیادی برای کارگران استان دارد، تصریح کرد: اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی این پروژه‌ها را با حداقل هزینه های ممکن در اختیار کارگران و خانواده آنها قرار می‌دهد.

 

۱ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۱
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید