اخبار

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی:

ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر آغاز شد

ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر آغاز شد
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی از آغاز ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر از اول تیر ماه در سطوح استانی و ملی خبر داد و گفت: فرایند ثبت نام تا 10 مرداد ماه سال جاری ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و ر فاه اجتماعی خراسان شمالی؛ حسن نوری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به زمان ثبت نام کار‌آفرینان در این جشنواره اظهار داشت: کارآفرینان برتر استان تا 10 مرداد ماه سال جاری فرصت‌ دارند تا با ورود به سامانه فعالیت‌های لازم را جهت ثبت نام در جشنواره کار آفرینان برتر انجام دهند.

حسن نوری ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی، شناسایی، انتخاب و معرفی آنان به عنوان الگوهای جامعه به آحاد مردم خصوصاً جوانان و توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی را از جمله اهداف جشنواره کار آفرینان برتر اشاره کرد.

وی  در ادامه مهمترین ویژگی های جشنواره کارآفرینان برتر را استفاده از شاخص های به روز و کاملاً علمی - تخصصی در انتخاب کارآفرینان اعم از نوآوری، رشد ترکیبی اشتغال، فروش و همچنین صادرات ،  شناسایی، انتخاب و معرفی کارآفرینان در سه بخش اقتصادی صنعت، کشاورزی و خدمات و همکاری با متخصصین حوزه های مختلف در سراسر کشور جهت امور مربوط به داوری اعلام کرد.  

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در ادامه افزود: کارآفرینان استان به منظور شرکت در چهاردهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر می‌توانند جهت ثبت نام از تاریخ یکم تیر ماه لغایت ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ به سامانه جشنواره کارآفرینان برتر به آدرس اینترنتی www.karafarinanebartar.ir و یا karafarinanebartar.mcls.gov.ir مراجعه نمایند و همچنین در این سامانه ها از نظام نامه و شیوه اجرایی این جشنواره آگاهی حاصل کنند.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی همچنین اظهار داشت: کارآفرینان استان برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانند به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان واقع در شهرستان بجنورد ، خیابان طالقانی شرقی ، روبروی کوچه حکیم شفاهی واحد توسعه کارآفرینی مراجعه نموده و یا با شماره تلفن 32411331 داخلی 238 تماس حاصل نمایند.

 

۲ تیر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۹
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید