اخبار

استاندار خراسان شمالی: مشارکت حداکثری انتخابات نشانگر انسجام ملی است

استاندار خراسان شمالی: مشارکت حداکثری انتخابات نشانگر انسجام ملی است
استاندار خراسان شمالی گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نشانگر همدلی و انسجام ملی است که این وضعیت موجب ناامیدی دشمنان می‌شود و به همین منظور مردم استان همانند دوره‌های گذشته حضور پرشوری در این عرصه خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی؛ محمدعلی شجاعی در نشست معاونان استاندار و فرمانداران با اعضای هیات نظارت بر انتخابات گفت: میزان مشارکت بالا در انتخابات نشان دهنده قدرت مردم است.

وی افزود: هیات های اجرایی و نظارت بر انتخابات در استان بدون هیچ مشکلی جلسات مشترک برگزار می کنند، نشان‌دهنده بلوغ، شعور و هم فهمی است.
شجاعی با قدردانی از تلاش‌های انجام شده در فرآیند برگزاری انتخابات در استان، گفت: در انتخابات ۲۸ خرداد ماه باید تلاش کنیم معدل مشارکت استان در پای صندوق های رای بالا برود.
وی افزود: نسبت به انتخابات سال ۹۸ باید میزان مشارکت در تک‌تک شهرستان‌ها افزایش یابد و فرمانداران این افزایش مشارکت را از بخشداران طلب کنند و این درخواست استانی به مدیران شهرستان ها و امامان جمعه منتقل شود.
شجاعی میزان مشارکت مردم در پای صندوق های رای در شرایط حساس کنونی کشور را موجب نابودی دشمنان نظام دانست و با تاکید بر جلوگیری از بروز اختلافات احتمالی بین اعضای هیات های اجرایی در شهرستان ها، گفت: قانون باید فصل الخطاب حل اختلافات باشد.
شجاعی با تاکید بر اینکه دستگاه های اجرایی معین شهرستان ها وظیفه دارند از ستاد انتخابات شهرستان ها پشتیبانی کنند، افزود: اطمینان دارم به رغم تمامی مشکلات و فشارهای سیاسی در بحث میزان مشارکت جزو استان های برتر در انتخابات ۲۸ خرداد ماه خواهیم بود.
انتخابات سیزدهمین دوره رییس جمهوری و  ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ در خراسان شمالی نیز برگزار می شود.
براساس آخرین آمار ۲۵ هزار  نفر عوامل برگزاری انتخابات ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ را در خراسان شمالی بر عهده دارند.
۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۴۰
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید