اخبار

برگزاری نشست هم اندیشی مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با اداره ثبت شرکتها

برگزاری نشست هم اندیشی مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با اداره ثبت شرکتها
نشست هم اندیشی مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اداره ثبت شرکتها به منظور بررسی موانع و مشکلات پیش روی تعاونی ها در مراحل مختلف ثبت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ خوش آینه مدیر تعاون این اداره کل ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور ایجاد وحدت رویه، افزایش تعاملات بخش تعاون استان با اداره ثبت شرکتها و شناسایی مشکلات و موانع پیش روی تعاونیها اولین جلسه هم اندیشی با حضور ریئس و کارشناسان اداره ثبت شرکتها و رؤسای ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی و کارشناسان راهبر سامانه تشکیل شد. 

خوش آینه گفت: در راستای ارائه خدمات الکترونیک به مدیران، بازرسان، اعضای شرکتها و اتحادیه های تعاونی و متقاضیان تشکیل تعاونی سامانه جامع هوشمند بخش تعاون راه اندازی شده است.

وی اظهار داشت: در سامانه جامع هوشمند بخش تعاون کشور ، مدت زمان ثبت شرکتهای تعاونی کاهش یافته و متقاضیان بدون مراجعه حضوری به ادارات کار می توانند به شکل آنلاین مدارک خود را ارسال و خدمات مورد نیاز را دریافت کنند.

وی گفت: علیرغم وجود موانع و مشکلات متعدد که عمدتا ناشی از ساختارهای قانونی و اداری بوده اما همکاری و تعاملات این دو دستگاه جهت رفع این موانع از یک سو و از سوی دیگر نگاه تسهیل گرانه به این موضوع می تواند راهکار و گره گشای بسیاری از موانع باشد . 

گفتنی است در ادامه کارشناسان نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص راهبری سامانه و ایرادات آن مطرح کردند . 

 

۸ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۳۹
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید