اخبار

دیدار سرپرست مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی بجنورد با دادستان

دیدار سرپرست مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی بجنورد با دادستان
ارسلان پاکنام سرپرست مدیریت تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی بجنورد گفت: یکی از راه های تأمین مسکن برای افراد فاقد مسکن با اولویت اقشار کم درآمد، تشکیل شرکتهای تعاونی مسکن مهر بوده است.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار ور فاه اجتماعی بجنورد؛ در راستای رسیدگی و رفع مشکلات تعاونیهای مسکن مهر ،سرپرست مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان با دادستان دیدار کرد . 

ارسلان پاکنام در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت تعاونی های مسکن مهر شهرستان بجنورد گفت: یکی از راههای تأمین مسکن برای آحاد مردم فاقد مسکن با اولویت اقشار کم درآمد، تشکیل تعاونیهای مسکن مهر  می باشد.

وی گفت: از تعداد 81 شرکت تعاونی مسکن ثبت شده در شهرستان بجنورد، تعداد71 تعاونی به ثمر رسیده و واحدهای ساخته شده به اعضاء تحویل شده است. و همچنین تعداد 10 شرکت تعاونی در حال حاضر فعال می باشند که تعدادی از آنها  با مشکلاتی از قبیل فنی ، مالی و حقوقی مواجه هستند.

جواد ایلالی دادستان اظهار داشت: جایگاه ها و مسئولیت ها بصورت امانت به افراد واگذار شده و این مهم که با جان و مال مردم ارتباط مستقیم دارد باید به نحو مطلوب نگهداری شود.

جواد ایلالی در ادامه افزود: دستگاه قضا به هیچ وجه با خاطیان و تضییع کنندگان اموال مردم مدارا و مماشات نخواهد کرد و قاطعانه جهت احقاق حق آنها ورود قاطع و مستمر خواهد داشت.

 

 
۵ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۱۸
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی بجنورد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید