اخبار

برگزاری 50 هزار نفر ساعت آموزش حضوری و مجازی ویژه تعاونگران خراسان شمالی در سال گذشته

برگزاری  50 هزار نفر ساعت آموزش حضوری و مجازی ویژه تعاونگران خراسان شمالی در سال گذشته
خوش آینه سرپرست مدیریت تعاون اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: شیوع ویروس کرونا برای آموزش تعاونی ها تبدیل به فرصتی شد تا با وجود تمام مشکلات در آزمون "آموزش مجازی" نمره قابل قبولی دریافت کند و بیش از پنجاه هزار نفر ساعت آموزش مجازی برای تعاونگران خراسان شمالی برگزار نماید.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، محمد خوش آینه سرپرست مدیریت تعاون این اداره کل اظهار داشت: آموزشهای تعاونگران در راستای توسعه و ترویج فرهنگ تعاون ، ارتقاء سطح دانش و آگاهی تعاونگران، ارائه الگوهای موفق فعالیت های تعاونی و نیز توسعه کمی و کیفی تعاونی هابرگزار شده است. 

وی گفت: فرایند آموزش های بخش تعاون بصورت حضوری و مجازی برگزار می شود . 

خوش آینه گفت: بیش از 15 هزار نفر ساعت آموزش حضوری ویژه تعاونگران در سال گذشه برگزار شده که  مهم ترین عناوین پودمان ها شامل (حسابداری ، حسابرسی و مدیریت مالی -قوانین و مقررات بخش تعاون –آشنایی با نحوه برگزاری مجامع ،آشنایی با حقوق اعضا در تعاونی ها ،بازار یابی و مدیریت فروش  و... می باشد.

وی افزود: در حوزه آموزش های مجازی تعاونگران نیز از طریق پورتال آموزش مجازی در سال 99 بیش از 34 هزار نفر ساعت پودمانهای آموزشی تخصصی و عمومی برگزار شده است . 

مدیر تعاون گفت: در راستای اجرای تفاهم نامه وزارت متبوع با ستاد کل نیروهای مسلح  در سال 1399 و با هدف مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح و توانمند سازی جوانان برای ورود به بازار کارپس از پایان خدمت مقدس سربازی از طریق  آموزشهای مهارتی منجربه اشتغال ، 600 نفر ساعت آموزش حضوری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برای سربازان وظیفه نیروهای مسلح برگزار شده است .

 
۵ خرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۱۴
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید