اخبار

تشکیل کمیته حمایت از طرح های خلاقانه جامعه کار و تولید برای نخستین بار در خراسان شمالی

تشکیل کمیته حمایت از طرح های خلاقانه جامعه کار و تولید برای نخستین بار در خراسان شمالی
ذوقی مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی از تشکیل کمیته حمایت از طرح های خلاقانه جامعه کار و تولید برای نخستین بار در خراسان شمالی خبر داد .
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ ذوقی مدیر اجتماعی این اداره کل اظهار داشت: در راستای تاکیدات استاندار خراسان شمالی و با هدف بررسی و حمایت از ایده های کارآفرینان، کارگران، نخبگان جامعه کار و تولید ، کمیته حمایت از طرح های خلاقانه جامعه کار و تولید برای نخستین بار در استان با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی و به میزبانی این اداره کل برگزارشد. 

وی گفت: نیروی کار مهمترین و تاثیرگذارترین داده های تولید در هر واحد اقتصادی محسوب می شود و ابتکار و نوآوری در تولید از سویی باعث افزایش رغبت نیروی کار برای ادامه روند تولید شده و از سوی دیگر با ایجاد مسیرهای زودبازده ، رسیدن به هدف را در زمانی کوتاه میسر می سازد.

ذوقی گفت: در جامعه استعدادهای بالقوه‌ای وجود دارد که می‌توان آن‌ها را به فعلیت درآورد؛ امیدوار هستیم که با تشکیل این کمیته و برقرار تعامل سازنده و مطلوب دستگاه های اجرایی  و با بهره گیری از پتانسیل ها و ظرفیت های موجود و رفع موانع ، ایده‌های خلاقانه این قشر به پروژه‌هایی اثرگذار منتهی شود. 

وی افزود: اگر افراد خلاق و مستعد، دیده شده و حمایت شوند، برای تحولی بنیادین در مسیر توسعه استان نیز موثر خواهد بود.

وی گفت: افرادی که ایده های نوآورانه دارند می توانند ایده های خود را به دستگاه های اجرایی ارسال نمایند که پس از بررسی اولیه طرح ها،مشاوره ها و حمایت های لازم توسط کمیته انجام خواهد شد . 

 

کمیته حمایت از طرح های خلاقانه

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۱۴
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید