اخبار

اولین جلسه هماهنگی کاریابی های شهرستان بجنورد برگزار شد

اولین جلسه هماهنگی کاریابی های شهرستان بجنورد برگزار شد
سرپرست مدیریت تعاون، کا رو رفاه اجتماعی بجنورد: کاریابی های خصوصی توانسته است کمک شایانی به جلوگیری از اتلاف وقت کارجویان و کمک به واحدهای صنعتی و تولیدی در رابطه با پیدا نمودن نیروی مورد نظر خود داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار ور فاه اجتماعی شهرستان بجنورد؛ اولین جلسه هماهنگی کاریابی های غیر دولتی شهرستان بجنورد در محل دفتر مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد برگزار شد.
سرپرست مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد گفت: رونق بخشیدن به اشتغال با پیدایش کاریابی های خصوصی از سالهای گذشته تاکنون توانسته است کمک شایانی به جلوگیری از اتلاف وقت کارجویان و کمک به واحدهای صنعتی و تولیدی در رابطه با پیدا نمودن نیروی مورد نظر خود داشته باشد.
وی گفت: اینکه کارگری با شناسنامه مشخص به کارگاهی معرفی میشود که نیاز آن است اشتغال پایدار را در پی خواهد داشت زیرا صاحبان کاریابی نیازسنجی از واحد کاری و گزینش کارگر جویای کار را قبل از معرفی انجام داده اند.
پاکنام افزود: دفاتر کاریابی، بازوان اجرایی و ابزاری کارآمد هستند که با ورود  به بازار کار و شناسایی فرصت‌های شغلی می‌توانند تأثیر مطلوبی در کاهش هزینه‌ جستجوی شغل ایفاء کنند.
 
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۲۳
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید